SMCJ54CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ54CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ54CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Fitxak: SMCJ54CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ54CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ54CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 380073 pcs Datuen fitxa SMCJ54CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 54V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 87.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 60V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ54CALFTR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ54CA
SMCJ54CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 54V 87.1V SMC
Stockean: 381838 pcs
Deskarga: SMCJ54CA.pdf
RFQ
SMCJ54CA R7G
SMCJ54CA R7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Stockean: 273248 pcs
Deskarga: SMCJ54CA R7G.pdf
RFQ
SMCJ54CA M6G
SMCJ54CA M6G
Deskarga: SMCJ54CA M6G.pdf
SMCJ54C-E3/57T
SMCJ54C-E3/57T
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 54V 96.3V DO214AB
Deskarga: SMCJ54C-E3/57T.pdf
SMCJ54CA
SMCJ54CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMCJ54CA.pdf
SMCJ54AHM6G
SMCJ54AHM6G
Deskarga: SMCJ54AHM6G.pdf
SMCJ54C
SMCJ54C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 54V 91.46V DO214AB
Deskarga: SMCJ54C.pdf
SMCJ54ATR
SMCJ54ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMCJ54ATR.pdf
SMCJ54AHR7G
SMCJ54AHR7G
Deskarga: SMCJ54AHR7G.pdf
SMCJ54CA V6G
SMCJ54CA V6G
Deskarga: SMCJ54CA V6G.pdf
SMCJ54C-E3/9AT
SMCJ54C-E3/9AT
Deskarga: SMCJ54C-E3/9AT.pdf
SMCJ54CA V7G
SMCJ54CA V7G