SMCJ48CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ48CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ48CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Fitxak: SMCJ48CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMCJ48CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ48CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116990 pcs Datuen fitxa SMCJ48CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 48V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 77.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 53.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ48CALFDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ48C-E3/57T
SMCJ48C-E3/57T
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 48V 85.5V DO214AB
Stockean: 7037 pcs
Deskarga: SMCJ48C-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ48CA-13
SMCJ48CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.4V SMC
Stockean: 6288 pcs
Deskarga: SMCJ48CA-13.pdf
RFQ
SMCJ48C-E3/9AT
SMCJ48C-E3/9AT
Deskarga: SMCJ48C-E3/9AT.pdf
SMCJ48CA V7G
SMCJ48CA V7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Deskarga: SMCJ48CA V7G.pdf
SMCJ48ATR
SMCJ48ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMCJ48ATR.pdf
SMCJ48AHR7G
SMCJ48AHR7G
Deskarga: SMCJ48AHR7G.pdf
SMCJ48CA
SMCJ48CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMCJ48CA.pdf
SMCJ48CA V6G
SMCJ48CA V6G
Deskarga: SMCJ48CA V6G.pdf
SMCJ48CA R7G
SMCJ48CA R7G
Deskarga: SMCJ48CA R7G.pdf
SMCJ48CA
SMCJ48CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMCJ48CA.pdf
SMCJ48CA M6G
SMCJ48CA M6G
Deskarga: SMCJ48CA M6G.pdf
SMCJ48C
SMCJ48C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 48V 81.27V DO214AB