SMCJ440CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ440CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ440CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 440V 713V DO214AB
Fitxak: SMCJ440CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ440CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ440CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 440V 713V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 212211 pcs Datuen fitxa SMCJ440CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 440V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 713V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 492V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ440CALFTR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.1A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ440C
SMCJ440C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 440V 748.65V DO214AB
Stockean: 228883 pcs
Deskarga: SMCJ440C.pdf
RFQ
SMCJ440CAE3/TR13
SMCJ440CAE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 440V DO214AB