SMCJ350A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ350A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ350A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 350V 567V DO214AB
Fitxak: SMCJ350A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ350Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ350A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 350V 567V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 237528 pcs Datuen fitxa SMCJ350A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 350V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 567V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 391V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ)
Series SMCJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak SMCJ350ALFTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.6A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ350CA
SMCJ350CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 350V 567V DO214AB