SMCJ30CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ30CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ30CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Fitxak: SMCJ30CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMCJ30CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ30CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146629 pcs Datuen fitxa SMCJ30CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 48.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 33.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ30CALFDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ30CA V7G
SMCJ30CA V7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Stockean: 188825 pcs
Deskarga: SMCJ30CA V7G.pdf
RFQ
SMCJ30CA M6G
SMCJ30CA M6G
Stockean: 399507 pcs
Deskarga: SMCJ30CA M6G.pdf
RFQ
SMCJ30C
SMCJ30C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 30V 50.82V DO214AB
Deskarga: SMCJ30C.pdf
SMCJ30CA
SMCJ30CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 30V 48.4V SMC