SMCJ24CA
SMCJ24CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 24V 38.9V SMC
Stockean: 116042 pcs
Deskarga: SMCJ24CA.pdf
RFQ
SMCJ24CA
SMCJ24CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Stockean: 397432 pcs
Deskarga: SMCJ24CA.pdf
RFQ
SMCJ24C-E3/9AT
SMCJ24C-E3/9AT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 24V 43V DO214AB
Deskarga: SMCJ24C-E3/9AT.pdf
SMCJ24CA
SMCJ24CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor