SMCJ20CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ20CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ20CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Fitxak: SMCJ20CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ20CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ20CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 385088 pcs Datuen fitxa SMCJ20CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 20V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 32.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 22.2V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ20CALFTR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ20CA V6G
SMCJ20CA V6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Stockean: 575102 pcs
Deskarga: SMCJ20CA V6G.pdf
RFQ
SMCJ20AHR7G
SMCJ20AHR7G
Stockean: 211382 pcs
Deskarga: SMCJ20AHR7G.pdf
RFQ
SMCJ20CA
SMCJ20CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 20V 32.4V SMC
Deskarga: SMCJ20CA.pdf
SMCJ20CA R7G
SMCJ20CA R7G
Deskarga: SMCJ20CA R7G.pdf
SMCJ20AHM6G
SMCJ20AHM6G
Deskarga: SMCJ20AHM6G.pdf
SMCJ20CA M6G
SMCJ20CA M6G
Deskarga: SMCJ20CA M6G.pdf
SMCJ20CA V7G
SMCJ20CA V7G
Deskarga: SMCJ20CA V7G.pdf
SMCJ20ATR
SMCJ20ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMCJ20ATR.pdf
SMCJ20CA-13
SMCJ20CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMCJ20CA-13.pdf
SMCJ20CA-13-F
SMCJ20CA-13-F
Deskarga: SMCJ20CA-13-F.pdf
SMCJ20CA
SMCJ20CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMCJ20CA.pdf
SMCJ20C
SMCJ20C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 20V 34.02V DO214AB