SMCJ14CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ14CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ14CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Fitxak: SMCJ14CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMCJ14CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ14CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122633 pcs Datuen fitxa SMCJ14CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 14V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 23.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 15.6V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ14CALFCT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.7A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
Produktu erlazionatuak
SMCJ14CA R7G
SMCJ14CA R7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Stockean: 263474 pcs
Deskarga: SMCJ14CA R7G.pdf
RFQ
SMCJ14CA
SMCJ14CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 14V 23.2V SMC
Stockean: 149487 pcs
Deskarga: SMCJ14CA.pdf
RFQ
SMCJ14CA V6G
SMCJ14CA V6G
Deskarga: SMCJ14CA V6G.pdf
SMCJ14CA M6G
SMCJ14CA M6G
Deskarga: SMCJ14CA M6G.pdf
SMCJ14AHE3/9AT
SMCJ14AHE3/9AT
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMC
Deskarga: SMCJ14AHE3/9AT.pdf
SMCJ14ATR
SMCJ14ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMCJ14ATR.pdf
SMCJ14CA
SMCJ14CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMCJ14CA.pdf
SMCJ14AHR7G
SMCJ14AHR7G
Deskarga: SMCJ14AHR7G.pdf
SMCJ14C
SMCJ14C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 14V 24.36V DO214AB
Deskarga: SMCJ14C.pdf
SMCJ14CA V7G
SMCJ14CA V7G
Deskarga: SMCJ14CA V7G.pdf
SMCJ14AHM6G
SMCJ14AHM6G
Deskarga: SMCJ14AHM6G.pdf
SMCJ14CA-13
SMCJ14CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated