SMCJ13CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ13CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ13CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Fitxak: SMCJ13CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ13CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ13CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 369382 pcs Datuen fitxa SMCJ13CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 13V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 21.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ13CALFTR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69.8A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
Produktu erlazionatuak
SMCJ13AHR7G
SMCJ13AHR7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Stockean: 191096 pcs
Deskarga: SMCJ13AHR7G.pdf
RFQ
SMCJ13AHE3/9AT
SMCJ13AHE3/9AT
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC
Stockean: 328832 pcs
Deskarga: SMCJ13AHE3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ13CA V7G
SMCJ13CA V7G
Deskarga: SMCJ13CA V7G.pdf
SMCJ13CA M6G
SMCJ13CA M6G
Deskarga: SMCJ13CA M6G.pdf
SMCJ13CA V6G
SMCJ13CA V6G
Deskarga: SMCJ13CA V6G.pdf
SMCJ13CA
SMCJ13CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 13V 21.5V SMC
Deskarga: SMCJ13CA.pdf
SMCJ13ATR
SMCJ13ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMCJ13ATR.pdf
SMCJ13AHE3/57T
SMCJ13AHE3/57T
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SMCJ13AHE3/57T.pdf
SMCJ13CA
SMCJ13CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMCJ13CA.pdf
SMCJ13CA R7G
SMCJ13CA R7G
Deskarga: SMCJ13CA R7G.pdf
SMCJ13AHM6G
SMCJ13AHM6G
Deskarga: SMCJ13AHM6G.pdf
SMCJ13C
SMCJ13C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 13V 22.58V DO214AB