SMCJ12CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ12CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ12CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Fitxak: SMCJ12CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMCJ12CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ12CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147199 pcs Datuen fitxa SMCJ12CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 19.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ12CALFCT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75.4A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ12CA
SMCJ12CA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC
Stockean: 332802 pcs
Deskarga: SMCJ12CA.pdf
RFQ
SMCJ12C-E3/57T
SMCJ12C-E3/57T
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 12V 22V DO214AB
Stockean: 3751 pcs
Deskarga: SMCJ12C-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ12CA
SMCJ12CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V SMC
Deskarga: SMCJ12CA.pdf
SMCJ12C
SMCJ12C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 12V 20.9V DO214AB
Deskarga: SMCJ12C.pdf
SMCJ12CA V6G
SMCJ12CA V6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Deskarga: SMCJ12CA V6G.pdf
SMCJ12CA-13
SMCJ12CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMCJ12CA-13.pdf
SMCJ12CA M6G
SMCJ12CA M6G
Deskarga: SMCJ12CA M6G.pdf
SMCJ12CA R7G
SMCJ12CA R7G
Deskarga: SMCJ12CA R7G.pdf
SMCJ12CA-13-F
SMCJ12CA-13-F
Deskarga: SMCJ12CA-13-F.pdf
SMCJ12C-E3/9AT
SMCJ12C-E3/9AT
Deskarga: SMCJ12C-E3/9AT.pdf
SMCJ12CA V7G
SMCJ12CA V7G
Deskarga: SMCJ12CA V7G.pdf
SMCJ12CA
SMCJ12CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.