SMCJ110CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ110CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ110CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Fitxak: SMCJ110CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ110CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ110CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 110V 177V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 268091 pcs Datuen fitxa SMCJ110CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 110V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 177V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 122V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ110CALFTR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.5A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ110AHR7G
SMCJ110AHR7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Stockean: 304878 pcs
Deskarga: SMCJ110AHR7G.pdf
RFQ
SMCJ110CA
SMCJ110CA
fabrikatzaileak: Fairchild/ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 110VWM 177VC SMC
Stockean: 338159 pcs
Deskarga: SMCJ110CA.pdf
RFQ
SMCJ110AHM6G
SMCJ110AHM6G
Deskarga: SMCJ110AHM6G.pdf
SMCJ110CA-13
SMCJ110CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 110V 177V SMC
Deskarga: SMCJ110CA-13.pdf
SMCJ110CA V7G
SMCJ110CA V7G
Deskarga: SMCJ110CA V7G.pdf
SMCJ110CA R7G
SMCJ110CA R7G
Deskarga: SMCJ110CA R7G.pdf
SMCJ110CA V6G
SMCJ110CA V6G
Deskarga: SMCJ110CA V6G.pdf
SMCJ110CA M6G
SMCJ110CA M6G
Deskarga: SMCJ110CA M6G.pdf
SMCJ110ATR
SMCJ110ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMCJ110ATR.pdf
SMCJ110C
SMCJ110C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 110V 185.85V DO214AB
Deskarga: SMCJ110C.pdf
SMCJ110CA
SMCJ110CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.