SMCJ10CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ10CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ10CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Fitxak: SMCJ10CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ10CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ10CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 10V 17V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 374223 pcs Datuen fitxa SMCJ10CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 10V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 17V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 11.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ10CALFTR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 88.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ10CA
SMCJ10CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 10V 17V SMC
Stockean: 390468 pcs
Deskarga: SMCJ10CA.pdf
RFQ
SMCJ10AHR7G
SMCJ10AHR7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Stockean: 275146 pcs
Deskarga: SMCJ10AHR7G.pdf
RFQ
SMCJ10CA M6G
SMCJ10CA M6G
Deskarga: SMCJ10CA M6G.pdf
SMCJ10C
SMCJ10C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 10V 17.85V DO214AB
Deskarga: SMCJ10C.pdf
SMCJ10ATR
SMCJ10ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMCJ10ATR.pdf
SMCJ10C-E3/9AT
SMCJ10C-E3/9AT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 10V 18.8V DO214AB
Deskarga: SMCJ10C-E3/9AT.pdf
SMCJ10CA V6G
SMCJ10CA V6G
Deskarga: SMCJ10CA V6G.pdf
SMCJ10CA
SMCJ10CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMCJ10CA.pdf
SMCJ10AHM6G
SMCJ10AHM6G
Deskarga: SMCJ10AHM6G.pdf
SMCJ10CA V7G
SMCJ10CA V7G
Deskarga: SMCJ10CA V7G.pdf
SMCJ10CA R7G
SMCJ10CA R7G