SMCJ100CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ100CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ100CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Fitxak: SMCJ100CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMCJ100CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ100CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 100V 162V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129430 pcs Datuen fitxa SMCJ100CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 100V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 162V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 111V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ100CALFDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ100AHM6G
SMCJ100AHM6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Stockean: 515320 pcs
Deskarga: SMCJ100AHM6G.pdf
RFQ
SMCJ100C
SMCJ100C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 100V 170.1V DO214AB
Stockean: 354977 pcs
Deskarga: SMCJ100C.pdf
RFQ
SMCJ100AHR7G
SMCJ100AHR7G
Deskarga: SMCJ100AHR7G.pdf
SMCJ100AHE3/57T
SMCJ100AHE3/57T
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SMCJ100AHE3/57T.pdf
SMCJ100CA
SMCJ100CA
fabrikatzaileak: Bourns Inc.
deskribapena: TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Deskarga: SMCJ100CA.pdf
SMCJ100CA V7G
SMCJ100CA V7G
Deskarga: SMCJ100CA V7G.pdf
SMCJ100AHE3/9AT
SMCJ100AHE3/9AT
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 100VWM 162VC SMC
Deskarga: SMCJ100AHE3/9AT.pdf
SMCJ100CA M6G
SMCJ100CA M6G
Deskarga: SMCJ100CA M6G.pdf
SMCJ100CA V6G
SMCJ100CA V6G
Deskarga: SMCJ100CA V6G.pdf
SMCJ100CA R7G
SMCJ100CA R7G
Deskarga: SMCJ100CA R7G.pdf
SMCJ100ATR
SMCJ100ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: TVS DIODE 100V 162V SMC
Deskarga: SMCJ100ATR.pdf
SMCJ100CA
SMCJ100CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor