SMBJ220AE3/TR13
SMBJ220AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 220V DO214AA
Stockean: 250844 pcs
Deskarga:
RFQ
SMBJ22
SMBJ22
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 22V 37.28V DO214AA
Stockean: 618019 pcs
Deskarga: SMBJ22.pdf
RFQ
SMBJ220ATR
SMBJ220ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: TVS DIODE 220V 356V SMB
Deskarga: SMBJ220ATR.pdf
SMBJ22-E3/5B
SMBJ22-E3/5B
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 22V 39.4V DO214AA
Deskarga: SMBJ22-E3/5B.pdf
SMBJ220A
SMBJ220A
deskribapena: TVS DIODE 220V 356V DO214AA
Deskarga: SMBJ220A.pdf
SMBJ22-E3/52
SMBJ22-E3/52
Deskarga: SMBJ22-E3/52.pdf
SMBJ20HE3/52
SMBJ20HE3/52
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 20VWM 35.8VC SMB
Deskarga: SMBJ20HE3/52.pdf
SMBJ220A-H
SMBJ220A-H
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMBJ220A-H.pdf
SMBJ220C
SMBJ220C
deskribapena: TVS DIODE 220V 373.8V DO214AA
Deskarga: SMBJ220C.pdf
SMBJ220A
SMBJ220A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMBJ220A.pdf
SMBJ20E3/TR13
SMBJ20E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 20V 35.8V DO214AA