SMBJ18A-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ18A-HRA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ18A-HRA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA
Fitxak: SMBJ18A-HRA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMBJ18A-HRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ18A-HRA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16123 pcs Datuen fitxa SMBJ18A-HRA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 18V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 29.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 20V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AA (SMBJ)
Series SMBJ-HRA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A