SMBJ120CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SMBJ120CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ120CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 120VWM 193VC SMB
Fitxak: SMBJ120CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMBJ120CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ120CA fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena TVS DIODE 120VWM 193VC SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 699606 pcs Datuen fitxa SMBJ120CA.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 133V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 120V Tentsioa - Tasa DO-214AA (SMBJ)
Mota Zener Series SMBJ
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 600W Energia - Peak Pulse 3.1A
polarizazio DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ120CA-ND
SMBJ120CALFTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMBJ120CA
deskribapena TVS DIODE 120VWM 193VC SMB Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 193V
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ120AHM4G
SMBJ120AHM4G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 120V 193V DO214AA
Stockean: 465341 pcs
Deskarga: SMBJ120AHM4G.pdf
RFQ
SMBJ120CA
SMBJ120CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 120V 193V SMB
Stockean: 734811 pcs
Deskarga: SMBJ120CA.pdf
RFQ
SMBJ120CA-E3/52
SMBJ120CA-E3/52
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SMBJ120CA-E3/52.pdf
SMBJ120ATR
SMBJ120ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMBJ120ATR.pdf
SMBJ120CA-13
SMBJ120CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMBJ120CA-13.pdf
SMBJ120CA R5G
SMBJ120CA R5G
Deskarga: SMBJ120CA R5G.pdf
SMBJ120AHE3/5B
SMBJ120AHE3/5B
Deskarga: SMBJ120AHE3/5B.pdf
SMBJ120C
SMBJ120C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 120V 202.65V DO214AA
Deskarga: SMBJ120C.pdf
SMBJ120CA-13-F
SMBJ120CA-13-F
deskribapena: TVS DIODE 120VWM 193VC SMB
Deskarga: SMBJ120CA-13-F.pdf
SMBJ120AHR5G
SMBJ120AHR5G
Deskarga: SMBJ120AHR5G.pdf
SMBJ120CA M4G
SMBJ120CA M4G
Deskarga: SMBJ120CA M4G.pdf
SMBJ120CA
SMBJ120CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor