SMAJ90CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ90CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ90CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 90V 146V DO214AC
Fitxak: SMAJ90CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ90CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ90CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 90V 146V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 640962 pcs Datuen fitxa SMAJ90CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 90V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 146V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 100V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ90CALFTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.7A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ90AHR3G
SMAJ90AHR3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 90V 146V DO214AC
Stockean: 852598 pcs
Deskarga: SMAJ90AHR3G.pdf
RFQ
SMAJ90CA-13
SMAJ90CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 90V 146V SMA
Stockean: 3036 pcs
Deskarga: SMAJ90CA-13.pdf
RFQ
SMAJ90ATR
SMAJ90ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMAJ90ATR.pdf
SMAJ90AHM2G
SMAJ90AHM2G
Deskarga: SMAJ90AHM2G.pdf
SMAJ90CA
SMAJ90CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMAJ90CA.pdf
SMAJ90CA-13-F
SMAJ90CA-13-F
Deskarga: SMAJ90CA-13-F.pdf
SMAJ90CA R3G
SMAJ90CA R3G
Deskarga: SMAJ90CA R3G.pdf
SMAJ90CA M2G
SMAJ90CA M2G
Deskarga: SMAJ90CA M2G.pdf
SMAJ90AHE3/61
SMAJ90AHE3/61
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SMAJ90AHE3/61.pdf
SMAJ90AHE3/5A
SMAJ90AHE3/5A
Deskarga: SMAJ90AHE3/5A.pdf
SMAJ90C
SMAJ90C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 90V 153.3V DO214AC
Deskarga: SMAJ90C.pdf
SMAJ90CA
SMAJ90CA
fabrikatzaileak: AVX Corporation