SMAJ70CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ70CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ70CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 70V 113V DO214AC
Fitxak: SMAJ70CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SMAJ70CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ70CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 70V 113V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 142447 pcs Datuen fitxa SMAJ70CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 70V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 113V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 77.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ70CALFCT Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.5A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ70CA R3G
SMAJ70CA R3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 70V 113V DO214AC
Stockean: 839805 pcs
Deskarga: SMAJ70CA R3G.pdf
RFQ
SMAJ70AHE3/61
SMAJ70AHE3/61
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stockean: 749684 pcs
Deskarga: SMAJ70AHE3/61.pdf
RFQ
SMAJ70CA
SMAJ70CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 70V 113V SMA
Deskarga: SMAJ70CA.pdf
SMAJ70C
SMAJ70C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 70V 118.65V DO214AC