SMAJ7.5CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ7.5CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ7.5CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AC
Fitxak: SMAJ7.5CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ7.5CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ7.5CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 719267 pcs Datuen fitxa SMAJ7.5CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 7.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 12.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 8.33V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ7.5CALFTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ7.5CA-E3/5A
SMAJ7.5CA-E3/5A
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AC
Stockean: 1041834 pcs
Deskarga: SMAJ7.5CA-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ7.5C
SMAJ7.5C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 7.5V 13.55V DO214AC
Stockean: 634905 pcs
Deskarga: SMAJ7.5C.pdf
RFQ
SMAJ7.5CA-13-F
SMAJ7.5CA-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 7.5V 12.9V SMA
Deskarga: SMAJ7.5CA-13-F.pdf
SMAJ7.5CA
SMAJ7.5CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.