SMAJ64CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ64CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ64CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64V 103V DO214AC
Fitxak: SMAJ64CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ64CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ64CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 64V 103V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 749420 pcs Datuen fitxa SMAJ64CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 103V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ64CALFTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.9A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ64CA
SMAJ64CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 64V 103V SMA
Stockean: 853329 pcs
Deskarga: SMAJ64CA.pdf
RFQ
SMAJ64AHE3/5A
SMAJ64AHE3/5A
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 64V 103V DO214AC
Stockean: 862010 pcs
Deskarga: SMAJ64AHE3/5A.pdf
RFQ
SMAJ64CA M2G
SMAJ64CA M2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMAJ64CA M2G.pdf
SMAJ64C
SMAJ64C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 64V 108.15V DO214AC
Deskarga: SMAJ64C.pdf
SMAJ64CA-E3/5A
SMAJ64CA-E3/5A
Deskarga: SMAJ64CA-E3/5A.pdf
SMAJ64CA-13
SMAJ64CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated