SMAJ58CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ58CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ58CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V DO214AC
Fitxak: SMAJ58CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SMAJ58CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ58CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 194613 pcs Datuen fitxa SMAJ58CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 93.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ58CALFDKR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ58AHM2G
SMAJ58AHM2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AC
Stockean: 953611 pcs
Deskarga: SMAJ58AHM2G.pdf
RFQ
SMAJ58AHE3/61
SMAJ58AHE3/61
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stockean: 721115 pcs
Deskarga: SMAJ58AHE3/61.pdf
RFQ
SMAJ58CA-E3/61
SMAJ58CA-E3/61
Deskarga: SMAJ58CA-E3/61.pdf
SMAJ58ATR
SMAJ58ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: TVS DIODE 58V 93.6V SMA
Deskarga: SMAJ58ATR.pdf
SMAJ58CA R3G
SMAJ58CA R3G
Deskarga: SMAJ58CA R3G.pdf
SMAJ58AHE3/5A
SMAJ58AHE3/5A
Deskarga: SMAJ58AHE3/5A.pdf
SMAJ58C
SMAJ58C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 58V 98.28V DO214AC
Deskarga: SMAJ58C.pdf
SMAJ58CA-13-F
SMAJ58CA-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMAJ58CA-13-F.pdf
SMAJ58CA
SMAJ58CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMAJ58CA.pdf
SMAJ58CA-E3/5A
SMAJ58CA-E3/5A
Deskarga: SMAJ58CA-E3/5A.pdf
SMAJ58CA M2G
SMAJ58CA M2G