SMAJ440CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ440CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ440CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 440V 713V DO214AC
Fitxak: SMAJ440CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SMAJ440CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ440CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 440V 713V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140621 pcs Datuen fitxa SMAJ440CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 440V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 713V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 492V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ440CALFDKR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 600mA
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
SMAJ440A-H
SMAJ440A-H
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 440V 713V SMA
Stockean: 498874 pcs
Deskarga: SMAJ440A-H.pdf
RFQ
SMAJ440E3/TR13
SMAJ440E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 440V DO214AC
Stockean: 3466 pcs
Deskarga:
RFQ
SMAJ440CA
SMAJ440CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.