SMAJ350A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ350A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ350A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 350V 567V DO214AC
Fitxak: SMAJ350A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ350Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ350A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 350V 567V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 497534 pcs Datuen fitxa SMAJ350A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 350V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 567V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 391V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA)
Series SMAJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak SMAJ350ALFTR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 700mA Edukiera @ maiztasuna -