SMAJ24CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ24CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ24CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 38.9V DO214AC
Fitxak: SMAJ24CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ24CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ24CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 24V 38.9V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 784700 pcs Datuen fitxa SMAJ24CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 38.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ24CALFTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ24C
SMAJ24C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 24V 40.85V DO214AC
Stockean: 606963 pcs
Deskarga: SMAJ24C.pdf
RFQ
SMAJ24AHR3G
SMAJ24AHR3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AC
Stockean: 913679 pcs
Deskarga: SMAJ24AHR3G.pdf
RFQ
SMAJ24CA-E3/5A
SMAJ24CA-E3/5A
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay