SMAJ200CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ200CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ200CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 200V 324V DO214AC
Fitxak: SMAJ200CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ200CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ200CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 200V 324V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 525281 pcs Datuen fitxa SMAJ200CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 200V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 324V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 224V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ200CALFTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.2A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ200AE3/TR13
SMAJ200AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi Corporation
deskribapena: TVS DIODE 200VWM SMAJ
Stockean: 297311 pcs
Deskarga:
RFQ
SMAJ200A
SMAJ200A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 200V 324V DO214AC
Stockean: 569693 pcs
Deskarga: SMAJ200A.pdf
RFQ
SMAJ200CA
SMAJ200CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMAJ200CA.pdf
SMAJ200CE3/TR13
SMAJ200CE3/TR13
Deskarga:
SMAJ200A-H
SMAJ200A-H
deskribapena: TVS DIODE 200V 324V SMA
Deskarga: SMAJ200A-H.pdf
SMAJ200CA-13-F
SMAJ200CA-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMAJ200CA-13-F.pdf
SMAJ200A-TP
SMAJ200A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
Deskarga: SMAJ200A-TP.pdf
SMAJ200A-13-F
SMAJ200A-13-F
Deskarga: SMAJ200A-13-F.pdf
SMAJ200CA-TP
SMAJ200CA-TP
SMAJ200CA-H
SMAJ200CA-H
Deskarga: SMAJ200CA-H.pdf
SMAJ200CAE3/TR13
SMAJ200CAE3/TR13
SMAJ200C
SMAJ200C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 200V 340.2V DO214AC