SMAJ17CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ17CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ17CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 17V 27.6V DO214AC
Fitxak: SMAJ17CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ17CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ17CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 17V 27.6V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 780255 pcs Datuen fitxa SMAJ17CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 17V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 27.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 18.9V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ17CALFTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.5A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ17CA-13-F
SMAJ17CA-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 17V 27.6V SMA
Stockean: 215057 pcs
Deskarga: SMAJ17CA-13-F.pdf
RFQ
SMAJ17AHE3/61
SMAJ17AHE3/61
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AC
Stockean: 703502 pcs
Deskarga: SMAJ17AHE3/61.pdf
RFQ
SMAJ17AHR3G
SMAJ17AHR3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMAJ17AHR3G.pdf
SMAJ17CA M2G
SMAJ17CA M2G
Deskarga: SMAJ17CA M2G.pdf
SMAJ17ATR
SMAJ17ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMAJ17ATR.pdf
SMAJ17CA
SMAJ17CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMAJ17CA.pdf
SMAJ17CA-E3/5A
SMAJ17CA-E3/5A
Deskarga: SMAJ17CA-E3/5A.pdf
SMAJ17CA-13
SMAJ17CA-13
Deskarga: SMAJ17CA-13.pdf
SMAJ17AHM2G
SMAJ17AHM2G
Deskarga: SMAJ17AHM2G.pdf
SMAJ17CA R3G
SMAJ17CA R3G
Deskarga: SMAJ17CA R3G.pdf
SMAJ17CA-E3/61
SMAJ17CA-E3/61
Deskarga: SMAJ17CA-E3/61.pdf
SMAJ17C
SMAJ17C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 17V 28.98V DO214AC