SMAJ170CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ170CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ170CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 170V 275V DO214AC
Fitxak: SMAJ170CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ170CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ170CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 170V 275V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 682925 pcs Datuen fitxa SMAJ170CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 170V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 275V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 189V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ170CALFTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.5A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ170C-E3/5A
SMAJ170C-E3/5A
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 170V 304V DO214AC
Stockean: 4116 pcs
Deskarga: SMAJ170C-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ170CA
SMAJ170CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 170V 275V SMA
Stockean: 887145 pcs
Deskarga: SMAJ170CA.pdf
RFQ
SMAJ170CA-13-F
SMAJ170CA-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMAJ170CA-13-F.pdf
SMAJ170CA-E3/61
SMAJ170CA-E3/61
deskribapena: TVS DIODE 170V 275V DO214AC
Deskarga: SMAJ170CA-E3/61.pdf
SMAJ170C-E3/61
SMAJ170C-E3/61
Deskarga: SMAJ170C-E3/61.pdf
SMAJ170ATR
SMAJ170ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMAJ170ATR.pdf
SMAJ170CA R3G
SMAJ170CA R3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMAJ170CA R3G.pdf
SMAJ170CA M2G
SMAJ170CA M2G
Deskarga: SMAJ170CA M2G.pdf
SMAJ170AHR3G
SMAJ170AHR3G
Deskarga: SMAJ170AHR3G.pdf
SMAJ170CA-E3/5A
SMAJ170CA-E3/5A
Deskarga: SMAJ170CA-E3/5A.pdf
SMAJ170CA-13
SMAJ170CA-13
Deskarga: SMAJ170CA-13.pdf
SMAJ170C
SMAJ170C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 170V 288.75V DO214AC