SMAJ150CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ150CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ150CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 150V 243V DO214AC
Fitxak: SMAJ150CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ150CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ150CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 150V 243V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 624577 pcs Datuen fitxa SMAJ150CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 150V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 243V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 167V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ150CALFTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.6A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ150C
SMAJ150C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 150V 255.15V DO214AC
Stockean: 3960 pcs
Deskarga: SMAJ150C.pdf
RFQ
SMAJ150CA-E3/61
SMAJ150CA-E3/61
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 150V 243V DO214AC
Stockean: 907128 pcs
Deskarga: SMAJ150CA-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ150ATR
SMAJ150ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: TVS DIODE 150V 243V SMA
Deskarga: SMAJ150ATR.pdf
SMAJ150AHR3G
SMAJ150AHR3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMAJ150AHR3G.pdf
SMAJ150CA-E3/5A
SMAJ150CA-E3/5A
Deskarga: SMAJ150CA-E3/5A.pdf
SMAJ150CA-13
SMAJ150CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMAJ150CA-13.pdf
SMAJ150CA-13-F
SMAJ150CA-13-F
Deskarga: SMAJ150CA-13-F.pdf
SMAJ150CA R3G
SMAJ150CA R3G
Deskarga: SMAJ150CA R3G.pdf
SMAJ150CA
SMAJ150CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMAJ150CA.pdf
SMAJ150C-E3/5A
SMAJ150C-E3/5A
deskribapena: TVS DIODE 150V 268V DO214AC
Deskarga: SMAJ150C-E3/5A.pdf
SMAJ150C-E3/61
SMAJ150C-E3/61
Deskarga: SMAJ150C-E3/61.pdf
SMAJ150CA M2G
SMAJ150CA M2G