SMAJ14CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ14CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ14CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 14V 23.2V DO214AC
Fitxak: SMAJ14CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SMAJ14CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ14CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 14V 23.2V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 178782 pcs Datuen fitxa SMAJ14CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 14V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 23.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 15.6V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ14CALFCT Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ14CA-E3/5A
SMAJ14CA-E3/5A
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AC
Stockean: 935791 pcs
Deskarga: SMAJ14CA-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ14CA M2G
SMAJ14CA M2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stockean: 1113269 pcs
Deskarga: SMAJ14CA M2G.pdf
RFQ
SMAJ14AHM2G
SMAJ14AHM2G
Deskarga: SMAJ14AHM2G.pdf
SMAJ14CA-13
SMAJ14CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 14V 23.2V SMA
Deskarga: SMAJ14CA-13.pdf
SMAJ14CA
SMAJ14CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMAJ14CA.pdf
SMAJ14C
SMAJ14C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 14V 24.36V DO214AC
Deskarga: SMAJ14C.pdf
SMAJ14ATR
SMAJ14ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMAJ14ATR.pdf
SMAJ14CA R3G
SMAJ14CA R3G
Deskarga: SMAJ14CA R3G.pdf
SMAJ14C-E3/61
SMAJ14C-E3/61
deskribapena: TVS DIODE 14V 25.8V DO214AC
Deskarga: SMAJ14C-E3/61.pdf
SMAJ14AHR3G
SMAJ14AHR3G
Deskarga: SMAJ14AHR3G.pdf
SMAJ14CA-13-F
SMAJ14CA-13-F