SMAJ130A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ130A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ130A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 130V 209V DO214AC
Fitxak: SMAJ130A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ130Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ130A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 130V 209V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 689451 pcs Datuen fitxa SMAJ130A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 130V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 209V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 144V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA)
Series SMAJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak SMAJ130ALFTR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.9A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ130A
SMAJ130A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 130V 209V SMA
Stockean: 168442 pcs
Deskarga: SMAJ130A.pdf
RFQ
SMAJ130A R3G
SMAJ130A R3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 130V 209V DO214AC
Stockean: 1028823 pcs
Deskarga: SMAJ130A R3G.pdf
RFQ
SMAJ130
SMAJ130
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 130V 219.45V DO214AC
Deskarga: SMAJ130.pdf
SMAJ13-E3/61
SMAJ13-E3/61
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 13V 23.8V DO214AC
Deskarga: SMAJ13-E3/61.pdf
SMAJ12HE3/61
SMAJ12HE3/61
deskribapena: TVS DIODE 12V 22V DO214AC
Deskarga: SMAJ12HE3/61.pdf
SMAJ130A-E3/61
SMAJ130A-E3/61
Deskarga: SMAJ130A-E3/61.pdf
SMAJ130A-13
SMAJ130A-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMAJ130A-13.pdf
SMAJ130A M2G
SMAJ130A M2G
Deskarga: SMAJ130A M2G.pdf
SMAJ130A-13-F
SMAJ130A-13-F
Deskarga: SMAJ130A-13-F.pdf
SMAJ13
SMAJ13
deskribapena: TVS DIODE 13V 22.58V DO214AC
Deskarga: SMAJ13.pdf
SMAJ130A-E3/5A
SMAJ130A-E3/5A