SMAJ12CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ12CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ12CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V DO214AC
Fitxak: SMAJ12CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ12CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ12CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 789218 pcs Datuen fitxa SMAJ12CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 19.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ12CALFTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.1A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ12CA-13-F
SMAJ12CA-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V SMA
Stockean: 191774 pcs
Deskarga: SMAJ12CA-13-F.pdf
RFQ
SMAJ12CA
SMAJ12CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Stockean: 852552 pcs
Deskarga: SMAJ12CA.pdf
RFQ
SMAJ12C-E3/5A
SMAJ12C-E3/5A
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 12V 22V DO214AC
Deskarga: SMAJ12C-E3/5A.pdf
SMAJ12CA R3G
SMAJ12CA R3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AC
Deskarga: SMAJ12CA R3G.pdf
SMAJ12CA-E3/5A
SMAJ12CA-E3/5A
Deskarga: SMAJ12CA-E3/5A.pdf
SMAJ12CA-13
SMAJ12CA-13
Deskarga: SMAJ12CA-13.pdf
SMAJ12CA
SMAJ12CA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
Deskarga: SMAJ12CA.pdf
SMAJ12AHR3G
SMAJ12AHR3G
Deskarga: SMAJ12AHR3G.pdf
SMAJ12C
SMAJ12C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 12V 20.9V DO214AC
Deskarga: SMAJ12C.pdf
SMAJ12CA M2G
SMAJ12CA M2G
Deskarga: SMAJ12CA M2G.pdf
SMAJ12ATR
SMAJ12ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions