SMAJ11CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ11CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ11CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 11V 18.2V DO214AC
Fitxak: SMAJ11CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SMAJ11CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ11CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 11V 18.2V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 684465 pcs Datuen fitxa SMAJ11CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 11V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 18.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 12.2V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ11CALFTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ11CA M2G
SMAJ11CA M2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AC
Stockean: 989537 pcs
Deskarga: SMAJ11CA M2G.pdf
RFQ
SMAJ11C
SMAJ11C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 11V 19.11V DO214AC
Stockean: 704708 pcs
Deskarga: SMAJ11C.pdf
RFQ
SMAJ11CA-13
SMAJ11CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 11V 18.2V SMA
Deskarga: SMAJ11CA-13.pdf
SMAJ11CA R3G
SMAJ11CA R3G
Deskarga: SMAJ11CA R3G.pdf
SMAJ11AHR3G
SMAJ11AHR3G
Deskarga: SMAJ11AHR3G.pdf
SMAJ11CA-E3/5A
SMAJ11CA-E3/5A
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SMAJ11CA-E3/5A.pdf
SMAJ11C-E3/5A
SMAJ11C-E3/5A
deskribapena: TVS DIODE 11V 20.1V DO214AC
Deskarga: SMAJ11C-E3/5A.pdf
SMAJ11CA-13-F
SMAJ11CA-13-F
Deskarga: SMAJ11CA-13-F.pdf
SMAJ11C-E3/61
SMAJ11C-E3/61
Deskarga: SMAJ11C-E3/61.pdf
SMAJ11CA-E3/61
SMAJ11CA-E3/61
Deskarga: SMAJ11CA-E3/61.pdf
SMAJ11ATR
SMAJ11ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMAJ11ATR.pdf
SMAJ11CA
SMAJ11CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.