SMA6L51A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMA6L51A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 51V 82.4V DO221AC
Fitxak: SMA6L51A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMA6L51Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMA6L51A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 51V 82.4V DO221AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 608331 pcs Datuen fitxa SMA6L51A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 51V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 82.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 56.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-221AC
Series SMA6L Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-221AC, SMA Flat Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.3A