SMA6J24A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMA6J24A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODES SMA 600W TR
Fitxak: SMA6J24A.pdf
  • Mezua
SMA6J24Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMA6J24A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODES SMA 600W TR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 635432 pcs Datuen fitxa SMA6J24A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 38.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA)
Series SMA6J Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMA6J22AHM3/61
SMA6J22AHM3/61
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 22V 34.5V DO214AC
Stockean: 6914 pcs
Deskarga: SMA6J22AHM3/61.pdf
RFQ
SMA6J24A M2G
SMA6J24A M2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 24V 37.8V DO214AC
Stockean: 964372 pcs
Deskarga: SMA6J24A M2G.pdf
RFQ
SMA6J22AHM2G
SMA6J22AHM2G
Deskarga: SMA6J22AHM2G.pdf
SMA6J24A-M3/5A
SMA6J24A-M3/5A
Deskarga: SMA6J24A-M3/5A.pdf
SMA6J24A-E3/5A
SMA6J24A-E3/5A
deskribapena: TVS DIODE 24V 44.3V DO214AC
Deskarga: SMA6J24A-E3/5A.pdf
SMA6J24A-M3/61
SMA6J24A-M3/61
Deskarga: SMA6J24A-M3/61.pdf
SMA6J22A-M3/61
SMA6J22A-M3/61
Deskarga: SMA6J22A-M3/61.pdf
SMA6J24A-E3/61
SMA6J24A-E3/61
Deskarga: SMA6J24A-E3/61.pdf
SMA6J24A R3G
SMA6J24A R3G