SMA6J14A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMA6J14A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODES SMA 600W TR
Fitxak: SMA6J14A.pdf
  • Mezua
SMA6J14Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMA6J14A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODES SMA 600W TR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 690504 pcs Datuen fitxa SMA6J14A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 14V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 23.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 15.6V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA)
Series SMA6J Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A Edukiera @ maiztasuna -