SMA6J13A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMA6J13A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMA6J13A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 13V DO214AC
Fitxak: SMA6J13A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
  • Mezua
SMA6J13Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMA6J13A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 13V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 651507 pcs Datuen fitxa SMA6J13A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 13V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) - Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA)
Series SMA6J Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMA6J130CA-TR
SMA6J130CA-TR
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 130V 223V SMA
Stockean: 467224 pcs
Deskarga: SMA6J130CA-TR.pdf
RFQ
SMA6J12CA
SMA6J12CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODES SMA 600W TR
Stockean: 627954 pcs
Deskarga: SMA6J12CA.pdf
RFQ
SMA6J13A-M3/61
SMA6J13A-M3/61
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 13V 23.9V DO214AC
Deskarga: SMA6J13A-M3/61.pdf
SMA6J13A M2G
SMA6J13A M2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 13V 20.4V DO214AC
Deskarga: SMA6J13A M2G.pdf
SMA6J130A-TR
SMA6J130A-TR
Deskarga: SMA6J130A-TR.pdf
SMA6J12CA-TP
SMA6J12CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AC
Deskarga: SMA6J12CA-TP.pdf
SMA6J13A-M3/5A
SMA6J13A-M3/5A
Deskarga: SMA6J13A-M3/5A.pdf
SMA6J12AHR3G
SMA6J12AHR3G
deskribapena: TVS DIODE 12V 18.8V DO214AC
Deskarga: SMA6J12AHR3G.pdf
SMA6J13A R3G
SMA6J13A R3G
Deskarga: SMA6J13A R3G.pdf
SMA6J13A-E3/61
SMA6J13A-E3/61
Deskarga: SMA6J13A-E3/61.pdf
SMA6J13A-E3/5A
SMA6J13A-E3/5A