SMA6J12A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMA6J12A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMA6J12A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V DO214AC
Fitxak: SMA6J12A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SMA6J12Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMA6J12A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 219010 pcs Datuen fitxa SMA6J12A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 19.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA)
Series SMA6J Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak SMA6J12ACT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.2A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMA6J12A-M3/61
SMA6J12A-M3/61
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 12V 18.8V DO214AC
Stockean: 859571 pcs
Deskarga: SMA6J12A-M3/61.pdf
RFQ
SMA6J12A-E3/61
SMA6J12A-E3/61
deskribapena: TVS DIODE 12V 23.5V DO214AC
Stockean: 863001 pcs
Deskarga: SMA6J12A-E3/61.pdf
RFQ
SMA6J11AHR3G
SMA6J11AHR3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 11V 17.2V DO214AC
Deskarga: SMA6J11AHR3G.pdf
SMA6J11AHM3/5A
SMA6J11AHM3/5A
Deskarga: SMA6J11AHM3/5A.pdf
SMA6J12A M2G
SMA6J12A M2G
Deskarga: SMA6J12A M2G.pdf
SMA6J11CA
SMA6J11CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODES SMA 600W TR
Deskarga: SMA6J11CA.pdf
SMA6J12A-E3/5A
SMA6J12A-E3/5A
Deskarga: SMA6J12A-E3/5A.pdf
SMA6J11A-M3/61
SMA6J11A-M3/61
Deskarga: SMA6J11A-M3/61.pdf
SMA6J11AHM3/61
SMA6J11AHM3/61
Deskarga: SMA6J11AHM3/61.pdf
SMA6J12A-M3/5A
SMA6J12A-M3/5A
Deskarga: SMA6J12A-M3/5A.pdf
SMA6J11AHM2G
SMA6J11AHM2G
Deskarga: SMA6J11AHM2G.pdf
SMA6J12A R3G
SMA6J12A R3G