SMA6J10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMA6J10A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODES SMA 600W TR
Fitxak: SMA6J10A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
SMA6J10Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMA6J10A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODES SMA 600W TR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 746690 pcs Datuen fitxa SMA6J10A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 10V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 17V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 11.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA)
Series SMA6J Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 37A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMA6J10A-E3/5A
SMA6J10A-E3/5A
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 10V 19.6V DO214AC
Stockean: 1102577 pcs
Deskarga: SMA6J10A-E3/5A.pdf
RFQ
SMA6F8.5A-M3/6A
SMA6F8.5A-M3/6A
deskribapena: TVS DIODE 8.5V 18.7V DO221AC
Stockean: 571341 pcs
Deskarga: SMA6F8.5A-M3/6A.pdf
RFQ
SMA6J10A R3G
SMA6J10A R3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 10V 15.7V DO214AC
Deskarga: SMA6J10A R3G.pdf
SMA6F8.0A-M3/6B
SMA6F8.0A-M3/6B
deskribapena: TVS DIODE 8V 18.2V DO221AC
Deskarga: SMA6F8.0A-M3/6B.pdf
SMA6J100CA-TR
SMA6J100CA-TR
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 100V 172V SMA
Deskarga: SMA6J100CA-TR.pdf
SMA6J10A-E3/61
SMA6J10A-E3/61
Deskarga: SMA6J10A-E3/61.pdf
SMA6J10A-M3/61
SMA6J10A-M3/61
Deskarga: SMA6J10A-M3/61.pdf
SMA6J10A-M3/5A
SMA6J10A-M3/5A