SM24CANB-02HTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM24CANB-02HTG
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 50V SOT23-3
Fitxak: SM24CANB-02HTG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SM24CANB-02HTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM24CANB-02HTG fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 24V 50V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 181324 pcs Datuen fitxa SM24CANB-02HTG.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 50V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series Automotive, AEC-Q101, SM24CANB, SPA®
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 500W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak F6707CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 30pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 2