SLVU2.8-4BTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLVU2.8-4BTG
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 2.8V 15V 8SOIC
Fitxak: SLVU2.8-4BTG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SLVU2.8-4BTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLVU2.8-4BTG fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 2.8V 15V 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46408 pcs Datuen fitxa SLVU2.8-4BTG.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 2.8V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 15V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series SLVU2.8-4, SPA®
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak F4206DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 2pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 4
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SLVHC4851ADTR2G
SLVHC4851ADTR2G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC MUX/DEMUX 8X1
Stockean: 5286 pcs
Deskarga:
RFQ
SLVU2.8-4.TBT
SLVU2.8-4.TBT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: TVS DIODE 2.8V 15V 8SO
Stockean: 42018 pcs
Deskarga: SLVU2.8-4.TBT.pdf
RFQ
SLVU2.8-4BTG-S
SLVU2.8-4BTG-S
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 2.8V 18V 8SOIC