SLD43-018-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD43-018-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLD43-018-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V P600
Fitxak: SLD43-018-B.pdf
  • Mezua
SLD43-018-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLD43-018-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42412 pcs Datuen fitxa SLD43-018-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 43V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 69.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 49V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series Automotive, AEC-Q101, SLD
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 73.5A Edukiera @ maiztasuna -