SLD30U-017-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD30U-017-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLD30U-017-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 30V 48.4V P600
Fitxak: SLD30U-017-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SLD30U-017-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLD30U-017-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 30V 48.4V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44565 pcs Datuen fitxa SLD30U-017-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 48.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 33.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series Automotive, AEC-Q101, SLD Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 105.4A