SLD22U-017-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD22U-017-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLD22U-017-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 22V 35.5V P600
Fitxak: SLD22U-017-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SLD22U-017-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLD22U-017-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 22V 35.5V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48958 pcs Datuen fitxa SLD22U-017-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 22V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 35.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 24.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series Automotive, AEC-Q101, SLD Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 143.7A