SLD12-018-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD12-018-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLD12-018-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V P600
Fitxak: SLD12-018-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SLD12-018-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLD12-018-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37733 pcs Datuen fitxa SLD12-018-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 19.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series Automotive, AEC-Q101, SLD
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 256.3A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SLD12R-1LF
SLD12R-1LF
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN FFC BOTTOM 12POS 1.25MM R/A
Stockean: 3390 pcs
Deskarga: SLD12R-1LF.pdf
RFQ
SLD12-018
SLD12-018
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V P600