SLD10-018-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD10-018-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLD10-018-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 10V 17V P600
Fitxak: SLD10-018-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SLD10-018-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLD10-018-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 10V 17V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41286 pcs Datuen fitxa SLD10-018-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 10V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 17V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 11.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series Automotive, AEC-Q101, SLD
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 300A Edukiera @ maiztasuna -