SL1411A600SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1411A600SM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1411A600SM
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 600V 10KA SURFACE MOUNT
Fitxak: SL1411A600SM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SL1411A600SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1411A600SM fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 600V 10KA SURFACE MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63232 pcs Datuen fitxa SL1411A600SM.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 600V tolerantzia -
Series SL1411A Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD Cylinder Square End Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 600V 10000A (10kA) 2 Pole Surface Mount
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SL1411A470C
SL1411A470C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 470V 10KA
Stockean: 99625 pcs
Deskarga: SL1411A470C.pdf
RFQ
SL1411A470A
SL1411A470A
deskribapena: GDT 470V 10KA THROUGH HOLE
Stockean: 86117 pcs
Deskarga: SL1411A470A.pdf
RFQ
SL1415
SL1415
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: BIT POWER SLOTTED 1/4" 1"