SL1411A350C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1411A350C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1411A350C
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 350V 10KA
Fitxak: SL1411A350C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SL1411A350Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1411A350C fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 350V 10KA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76934 pcs Datuen fitxa SL1411A350C.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 350V tolerantzia -
Series SL1411A Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylinder No Lead Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota User Defined Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 350V 10000A (10kA) 2 Pole User Defined