SL1411A075A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1411A075A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1411A075A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 75V 10KA THROUGH HOLE
Fitxak: SL1411A075A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
SL1411A075Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1411A075A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 75V 10KA THROUGH HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38559 pcs Datuen fitxa SL1411A075A.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 75V tolerantzia -
Series SL1411A Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Cylinder Beste izenak F5590CT
Poloniako kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail laburra No
Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 75V 10000A (10kA) 2 Pole Through Hole
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SL13HE3_A/H
SL13HE3_A/H
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A DO214AC