SL1024A420C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1024A420C
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 420V 10KA
Fitxak: SL1024A420C.pdf
  • Mezua
SL1024A420Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1024A420C fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 420V 10KA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3485 pcs Datuen fitxa SL1024A420C.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 420V tolerantzia -
Series SL1024A Packaging Tray
Pakete / kasua Cylinder No Lead, 3 Terminal Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota User Defined Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 420V 10000A (10kA) 3 Pole User Defined