SL1021B450R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1021B450R
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 450V 20KA THROUGH HOLE
Fitxak: SL1021B450R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SL1021B450Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1021B450R fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 450V 20KA THROUGH HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44215 pcs Datuen fitxa SL1021B450R.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 450V tolerantzia -
Series SL1021B Packaging Tray
Pakete / kasua Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 450V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SL1021B450RF
SL1021B450RF
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 450V 20KA T/H FAIL SHORT
Stockean: 17899 pcs
Deskarga: SL1021B450RF.pdf
RFQ
SL1021B450RG
SL1021B450RG